„Ze všech lásek nejupřímnější je láska k jídlu.“
George Bernard Shaw

 

WEBINÁŘ ZDARMA

 

Jak zvládnout přejídání

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ

 

s Markétou a Jirkou, kteří prošli kurzem Jídlo jako Radost a podařilo se jim zvítězit nad přejídáním

 

Zajímá vás, jak to zvládli? Podělí se s vámi o svou cestu i zkušenosti, a to právě na tomto webináři:

8. února 2017

ve středu v 19:00

Zdravé hubnutí

Kdo je MARKÉTA?

Markéta se přihlásila do kurzu Jídlo jako Radost v srpnu loňského roku. Nebyla spokojena se svojí váhou a tak začala postupně měnit své stravovací návyky, cvičit a kompletně přehodnotila svůj životní styl. Za tři měsíce v kurzu se jí podařilo zhubnout 7 kg. Svým nadšením a pozitivní energií se stala dobrým příkladem a motivací pro ostatní členy centra ve Frýdku-Místku. Do dnešního dne se jí podařilo zhubnout 32 kostek sádla, ale ještě není úplně na konci.

Kdo je JIRKA?

Rozhodl se skoncovat s přejídáním. V červenci 2016 odhodlaně nastoupil do kurz Jídlo jako Radost v Centru Radosti ve Frýdku-Místku. Během kurzu se mu podařilo zhubnout 14 kg, ale v současnosti má už dole více jak 23 kg, a to především z tukových zásob.

Zdravé hubnutí

Proč být právě u tohoto webináře?

  • Nenechte si ujít dva skutečné inspirativní a úspěšné příběhy v hubnutí.

  • Uvěříte, že existuje cesta k trvalému zhubnutí.

  • Získáte od nás spoustu rad a tipů.

  • Celý den se držíte, ale pak na večer, kdy se dostanete z práce domů a děti jdou spát, konečně máte klid a začínáte přemýšlet o jídle? Jak z toho ven!

  • Pomůže vám to udělat správné rozhodnutí a první krok, pokud chcete zhubnout, zlepšit si zdraví, kondici i psychiku.

Webinář vede Zuzana Váňová

Celý den jsem se držela, ale když jsem se večer dostala z práce domů, začala jsem přemýšlet o jídle. Ani jsem se nenadála a na talíři jsem měla samé dobroty. V hlavě přemýšlím o tom množství, které vytahuji z lednice a tak raději něco vracím zpět. Za chvíli už to mám v sobě a když jsem u konce mé ,,lehké" večeře, tak začínají výčitky. Proč jsem se neudržela a zbytečně jsem toho snědla tolik!
 
Znáte to? Také často usínáte s tímto pocitem a se slovy, že zítra už to bude jiné? Mám to také za sebou a opravdu to jde zvládnout.
Zuzana Váňová

Zuzana Váňová

Kouč Centra Radosti ve Frenštátě pod Radhoštěm

Inspiruji všechny kteří chtějí mít lepší kondici, cítit se a vypadat skvěle. Mou silnou stránkou je to, že dokážu v lidech probudit touhu a vášeň uskutečnit svůj sen a provést je postupně změnou životního stylu.

Zadejte svůj e-mail a zajistěte si místo na webináři.

Zveme vás na jedinečné online povídání se Zuzkou a Markétou - dvěma energickými ženami a Jirkou, od kterých získáte sílu a odvahu jít do akce a změnit svůj životní styl.

WEBINÁŘ SE KONÁ:

ve středu 8. února 2017 v 19:00