Pouze ten, kdo se nechá inspirovat a jde ihned do akce, má výsledky.

,,Moudrost je v konání.”

 

WEBINÁŘ ZDARMA

 

7 tipů, jak podpořit pevnou vůli

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ S PETROU A LENKOU

 

Lenka překonala rekord Petry v hubnutí a nyní Petra na oplátku vyzývá Lenku na další soutěž.

13. listopadu 2016

neděle v 19:00

WEBINÁŘ SE KONÁ:

 neděle 13.11.2016 ve 19.00

Kdo je PETRA?

Petra se přihlásila do kurzu Jídlo jako Radost, když viděla obrovské výsledky na svém otci. S počáteční váhou 120 kg začala postupně měnit své stravovací návyky, cvičit a kompletně přehodnotila svůj životní styl. Za tři měsíce v kurzu se jí podařilo zhubnout 17 kg, a tím nejen vytvořila rekord Centra Radosti a stala se velkým příkladem a motivací pro ostatní členy centra. Do dnešního dne se jí podařilo zhubnout 39 kg, ale ještě není úplně na konci. Má další cíle

poslechněte si na videu

Kdo je LENKA?

Lenka ,,náhodou” zavítala do Centra Radosti ve Frenštátě pod Radhoštěm s nabídkou své práce a při své prezentaci nespustila oči s nástěnek s úspěšnými příběhy našich klientů. Na místě se rozhodla vstoupit do kurzu Jídlo  jako Radost - online, protože je zdaleka. Petra byla obrovskou motivací, ale Lenka si vzala si do hlavy, že překoná Petřin rekord. Podařilo se jí zhubnout 18,3 kg za tři měsíce, čímž byl nový rekord na světě. Lenka má do nového roku taky své cíle a věří, že jich dosáhne.

Poslechněte si na videu

Proč být u tohoto webináře?

  • Nenechte si ujít dva skutečné inspirativní a úspěšné příběhy v hubnutí.

  • Uvěříte, že existuje cesta k trvalému zhubnutí.

  • Získáte od nás spoustu rad a tipů.

  • Pomůže vám to udělat správné rozhodnutí a první krok, pokud chcete zhubnout, zlepšit si zdraví, kondici i psychiku.

Webinář vede Mgr. Kateřina Mertová

Pět let jsem studovala na Univerzitě Palackého v Olomouci, obor Rekreologie, specializace Management životního stylu.

Mgr. Kateřina Mertová

Mgr. Kateřina Mertová

Kouč Centra Radosti ve Frenštátě pod Radhoštěm

Studium mi dalo velký rozhled v oblasti pohybové aktivity. Zjistila jsem, jak reaguje lidské tělo na pohyb, jak úžasným nástrojem je pohyb k tomu, abychom byli zdravější, dosáhli své optimální váhy nebo si třeba jen vytvarovali a zpevnili postavu. Neméně důležité je samozřejmě i to, co si dávám každý den na talíř. Tudíž výživa byla nedílnou součástí studia. Šest měsíců jsem studovala tento obor ve Velké Británii a tři měsíce jsem byla na stáži ve fitness centru rovněž ve Velké Británii. Od pěti let jsem sedm let dělala sportovní gymnastiku a poté jsem přešla k jinému sportu, zvanému voltíž – gymnastika na cválajícím koni, u kterého jsem zůstala dalších sedm let. Při studiu jsem měla možnost vyzkoušet všechny sporty. Od halových sportů (volejbal, lakros, aerobik...) přes vodní sporty (rafting, kajak, potápění, plavání..), atletiku, gymnastiku, až po zimní sporty (snowboard, sjezdové lyžování, běžky, sněžnice...). Dnes motivuji lidi k pohybu formou skupinového cvičení ve Fit klubu hlavně proto, aby z něj měli radost a aby jim přinášel veškeré výhody, které s sebou pohybová aktivita nese. Pro mě samotnou znamená pohyb radost, relax, dobrý pocit sama ze sebe. To vše bych asi nezískala nebýt skupiny lidí, stejně naladěných jako já a s možností se o své pocity s nimi podělit.

Zadejte svůj e-mail a zajistěte si místo na webináři.

Zveme vás na jedinečné online povídání s dvěmi energetickými ženami, od kterých získáte sílu a odvahu jít do akce a změnit svůj životní styl.