Centrum Radosti srdečně zve na webinář zdarma.

"Maminko, tvé dítě nemusí být obézní! Stačí změnit jednu věc..."

WEBINÁŘ SE KONÁ:

25. 6. 2017 ve 20:00 hod

Proč být u tohoto webináře?

 • Odhalíme tajemství

  Jak můžeme pomoci svému dítěti? Co je tou podstatou, tím tajemstvím? Co zaručeně pomáhá, aby se dítě začalo měnit k lepšímu? A jakou roli v tom hrajete vy?
 • Inspirace silnými příběhy

  Naši hosté mají za sebou mnoho zkušeností, o které se s námi na webináři podělí. Tyto maminky to v životě neměly vždy jednoduché, avšak rozhodly se změnit a dát svým dětem to nejlepší.
 • Jak skloubit zdravý životní styl v rodině

  Žijeme ve zrychleném konzumním světě, kde je všeho nadbytek. Jídla, nemocí a v neposlední řadě informací. Budeme si povídat o tom, jak můžeme docílit zdraví ve vaší rodině. Dozvíte se, co můžete udělat pro to, aby byl zdravý životní styl jednoduchý a bavil celou vaši rodinu.
 • Zdravé foto-recepty zdarma

  Jako dárek od nás získáte zdravé recepty pro mlsouny. Věřte, že budou chutnat nejen vašim dětem. Někdy nám chybí čas a tvořivost, proto se můžete těšit na Minikuchařku zdravých receptů pro inspiraci.

Všímáme si, že v poslední době nadváha a obezita není jenom problémem dospělých, ale čím dál více potkáváme děti a mladistvé, kteří mají nějaké to “kilo” navíc.

Není divu. Žijeme v době počítačů, tabletů a mobilů. Potravinové řetězce se předhánějí se slevami potravin, které jsou pro naše tělo pouze prázdné kalorie.

V neposlední řadě se obézní dítě stává terčem posměchu či šikany a rodič se dostává do bodu bezmoci, kdy neví, jak mu pomoci. Protože o ni od rodičů nestojí... 

Webinářem doprovází a otázky klade maminka dvou dětí 

Mgr. Kateřina Mertová

Mgr. Kateřina Mertová

Kouč Centra Radosti

"Již čtvrtým rokem jsem koučem Centra Radosti a zároveň také maminkou dvou úžasných dětí (Nikol 6 let, Terezka 8 let). Od mých 5 let jsem byla vedena ke sportu, začala jsem sportovní gymnastikou a ve 12ti jsem začala cvičit voltiž (gymnastika na cválajícím koni). Jako dítě jsem tedy měla pohybu hodně a tak se mi nadváha vyhýbala obloukem. Tímto směrem vedu společně s partnerem i své děti. Jsou to malé štíhlé sportovkyně. I přesto, že můj životní styl díky pohybu vypadal zdravě, tělo mi začalo v dospívání ukazovat, že tomu tak není. V té době jsem ale nevěděla, že i zácpa nebo hemeroidy jsou známka toho, že něco není v pořádku. Po té, co se mi narodily děti, se k drobným zdravotním problémům přidala ještě podváha. Zastavila mě až ručička na váze, která ukazovla alarmujících 45 kg při výšce 158 cm. I přesto, že jsem studovala vysokou školu se zaměřením na zdravý životní styl (Rekreologie), neuvědomovala jsem si, jaké chyby ve svém jídelníčku dělám. V té době jsem shodou okolností začínala pracovat v Centru Radosti, jako kouč, a tak se věci začaly pomalu měnit. Ztracený zub mi k vůli velké podvýživě nikdo nevrátí, ale naštěstí jsem si začala včas uvědomovat, že část pozornosti musím dát taky sobě, abych byla schopná být pro své děti a rodinu zdravou, aktivní a psychicky vyrovnanou maminkou."

Maminky, které jsou hlavními hosty webináře 

Martina Martiňáková

Martina Martiňáková

Klient a Kouč Centra Radosti

"Jsem maminka tří dětí a problém nadváhy jsem poprvé musela řešit se svou devítiletou dcerou, která nám během jednoho roku přibrala přes 10 kg, což mě trápilo. Neustále jsem slyšela stejnou větu: “Mami, já mám hlad”. Sice mě okolí uklidňovalo, že z toho tzv. “vyroste”, že není zapotřebí to řešit. Nikdo si však nedovedl představit to zoufalé zkoušení kalhot, kdy jsme kupovali o dvě čísla větší a zkracovali nohavice o 15 - 20 cm. Mikiny, bundy - všechno přes břicho obepnuté. Věděla jsem, že nebude mít nohy jako modelka, protože po mně zdědila typ postavy - pevný zadek, pevná stehna. Ale co je moc, to je moc. :-) První mě napadla myšlenka, zda nemá nějakou poruchu štítné žlázy, proto jsme navštívily paní doktorku na endokrinologii. Tam jsem se dověděla jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá zpráva byla, že dcera je v pořádku. A ta špatná, že jako matka jí nedokážu sestavit vyvážený jídelníček, i když dcera byla mým druhým dítětem. A to se dotklo mého ega a začala jsem přemýšlet, co dál. Věděla jsem, že musím něco udělat. Držet dietu byl nesmysl, proto jsme se spolu přihlásily do kurzu správného stravování, na jehož základě jsem si vytvořila desatero dětské výživy."

Milada Menšíková

Milada Menšíková

Klient Centra Radosti

"Jmenuji se Milada a vždy jsem patřila mezi štíhlé ženy. Měla jsem ovšem období, které mě dostalo do nezdravého životního stylu. Všechno to začalo po smrti mého manžela. Dostala jsem se do fáze, kdy jsem byla ve velké psychické nerovnováze. Nezáleželo mi na tom, co jím a piju. Později jsem cítila potřebu, jak se ze smutku dostat, aby mi bylo fajn. Uvědomovala jsem si, že potřebuji mít kolem sebe naladěné a stejně smýšlející lidi. Do cesty mi přišlo Centrum Radosti, o němž jsem letmo věděla, že tam chodí lidé řešit nadváhu a stravování. Později jsem potkala svého budoucího kouče, který mi poskytl důležité informace. To ale nebylo všechno. Ochutnala jsem v Centru radosti vyvážené jídlo. A to mě nadchlo! Nadšení mi zůstalo dodnes. Stačilo udělat jediný krok! A já jsem ho udělala. Absolvovala jsem kurz Jídlo jako radost a zjistila jsem další souvislosti a informace, které mají smysl. Můžu říct, že jsem neměla ani tušení, jak vše funguje. Můj jediný, ale zásadní krok pro zlepšení mého zdravotního stavu výrazně pomohl mým synům. Starší syn byl při těle, ale po krátkém čase byly vidět pozitivní změny. Zhubnul a mladšímu synovi se zlepšil atopický ekzém. To jsme nikdo z nás nečekali. A víte proč? Protože jsem dlouho hledala kvalitní náhradu nejen za mléčné výrobky. A odpověď jsem našla v Centru Radosti. Stačilo změnit jednu věc … Spojení výživy, psychiky a pohybu mě natolik zasáhlo, že jsem se stala koučem Centra Radosti a dnes pomáhám ostatní lidem zlepšit jejich zdraví, pohodu a nový životní styl. Jsem vděčná, že mám se svými syny společné zájmy, protože si uvědomujeme, jak je obezita nebezpečná. Nechci, aby moje děti byly vystaveny posměchu z nadváhy. Přiznávám, že kluci mají občas sladkosti, ale správné stravování to zase umí napravit. A my dnes víme, jak na to. Stačilo změnit jednu věc …"

!!! Pozor !!! Hrajeme soutěž o kurz Jídlo jako Radost
v hodnotě 2 990 Kč ZDARMA 

Přesné informace na tebe čekají po úspěšném dokončení tvé registrace na webinář, který je zcela zdarma.